Kategórie

Výrobcovia / značky

Dodávatelia

Odber noviniek

Autosedačky

Počet produktov v kategórii: 62 

Autosedačky určené na bezpečnú prepravu detí s hmotnosťou 0 - 36 kg v automobile

Podkategórie

 • Autosedačky 0 - 13kg.

  Skupina autosedačiek 0 - 13kg umožňuje prvú bezpečnú prepravu dojčiat. Upevňujú sa trojbodovým bezpečnostným pásom automobilu alebo ISOFIX systémom proti smeru jazdy na sedadle spolujazdca (ak nie je prítomný, alebo ak je vypnutý airbag spolujazdca), alebo na zadnom sedadle. Dieťa samotné je zaistené vlastným systémom pásov.

 • Autosedačky 0 - 18kg

  Autosedačky skupiny 0 - 18kg sú schválené a homologované od narodenia dieťaťa až do hmotnosti 18kg.

 • Autosedačky 0 - 25kg

  Praktické autosedačky pre deti o hmotnosti 0 - 25kg sú schválené a homologované od narodenia dieťaťa až do hmotnosti 25kg.

 • Autosedačky 9 - 18kg

  Sedačka pre umiestnenie dieťaťa 9 - 18kg po smere jazdy. Vaše dieťa je zabezpečené integrovanými päťbodovým pásmi autosedačky a autosedačka je zaistená vo vozidle 3 bodovým bezpečnostným pásom vozidla, alebo systémom ISOFIX.

 • Autosedačky 9 - 25kg

  Ak dieťa vyrastie z detskej škrupiny, je treba nájsť autosedačku, ktorá mu bude slúžiť až do chvíle, kedy bude môcť detskú sedačku opustiť, alebo budete môcť na jeho prepravu použiť napr. podsedák. Nižšie nájdete veľký výber takýchto autosedačiek pre skupinu 9 - 25kg.

 • Autosedačky 9 - 36kg

  Keď dieťa vyrastie z detskej škrupinky, je treba nájsť autosedačku, ktorá mu bude slúžiť až do chvíle, kedy bude môcť detskú sedačku opustiť. Ďalej nájdete veľký výber takýchto autosedačiek pre skupinu 9 - 36 Kg.

 • Autosedačky 15 - 36kg

  Skupina autosedačiek 15-36 kg. Tieto autosedačky už nie sú vybavené vlastným systémom pásov - dieťa sa v autosedačke zaisťuje bezpečnostným pásom automobilu.

 • Príslušenstvo

  Príslušenstvo ku autosedačkám. Veľký výber rôzneho drobného príslušenstva k autosedačkám.


produktov na stránke

produktov na stránke

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop